Obozy - referencje

Bardzo gorąco polecam i dziękuje za profesjonalną opiekę nad moim dzieckiem, podczas Jego pobytu na obozie letnim w Wilkasach koło Giżycka, turnus 5. Na ww. obóz dziecko jechało niechętnie. Niewątpliwie m.in. było to związane z dużym lekiem przed nowością I zmianami otoczenia. Po powrocie wróciło bardzo zadowolone, wręcz zachwycone I oznajmiło, że bardzo chciałoby jechać znów za rok.

Bardzo podobał Mu się znany już z naszych wcześniejszych terapii, a stosowany na obozie znakomicie, trening umiejętności społecznych, trening kontroli złości oraz wdrażanie systemu znanego z domu: przywilej-zasada-konsekwencja, a w szczególności system żetonowy i nagradzanie. Syn również dużo opowiadał o dogoterapii z Emmą — Buldogiem Angielskim. Zwrócił też uwagę na różnorodność i duża ilość zajęć sportowych. Mówił także, że nigdy się na obozie nie nudził, a przez to nie odczuwał nawet braku swoich ulubionych gadżetów takich jak PSP i telefon komórkowy. Sama również, jako rodzic, przyjęłam to z wielką radością.

Zwrócono tam także uwagę na ograniczenie spożycia przez dzieci bardzo małej ilości słodyczy, były spożywane tylko jako nagroda I w małej ilości. Na uwagę zasługują bardzo smaczne posiłki oraz możliwość otrzymywania dokładek. Jeśli zaś chodzi o sam program obozu, otrzymał go każdy rodzic, to został on w pełni zrealizowany.

Kadra obozowa to wspaniali, pełni zapału profesjonaliści stosujący z zaangażowaniem i sukcesem podejście behawioralne.

Ponadto, bardzo dużym plusem samego Ośrodka w Warszawie pozostaje fakt, że można skorzystać w nim z noclegu za niewielką opłatą. Może to okazać się szczególnie ważne dla osób spoza Warszawy, np. takich jak ja — osoby mieszkającej na Śląsku, w Bytomiu. Umożliwia to kontakt z Ośrodkiem rodzicom dzieci mieszkającym na terenach w bardzo dalekiej odległości od Warszawy i na których terenach samodzielne wyjazdy dzieci z ZA nie są organizowane wcale, to z kolei wpływa na realizowanie ważnego elementu terapii ich dzieci, jakim jest tzw. socialising, tj. nawiązywanie kontaktów społecznych z innymi dziećmi/ludźmi w warunkach nieznanych im wcześniej, a z czym mają największy społeczny problem.

Z całą serdecznością i świadomością rekomenduje Ośrodek Psychoterapii Behawioralnej Sukces pod kierunkiem Pani mgr Joanny Andrzejewskiej innym rodzicom i ich dzieciom oraz wszystkim osobom zainteresowanym Psychoterapią Behawioralną, oraz terapeutyzowaniem dzieci m.in. z zaburzeniami zachowania.

Mama Ksawerego

Przede wszystkim chciałabym bardzo gorąco podziękować  za obóz. Dziecko wróciło zachwycone i bardzo chce jechać ponownie za rok.

Dziękuje również za opinie tak pozytywną, która niezmiernie mnie ucieszyła.

Mama Kosmy

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za zorganizowanie i opiekę nad naszą córką Magdą, w trakcie pobytu na obozie terapeutycznym w miejscowości Okrągłe.

Córka wróciła cała, zdrowa i szczęśliwa. Opowiadała o super spędzonym c czasie, wielu atrakcjach i o kontakcie ze zwierzętami, które tak bardzo lubi (konie i suczka Emma). Magda nawiązała nowe kontakty z innymi dziećmi. Nauczyła się też samodzielności. Chcielibyśmy gorąco polecić wszystkim rodzicom, by wysyłali swoje dzieci na wypoczynek z Sukcesem, ponieważ z Sukcesem dzieci spędzają wolny czas bezpiecznie, pod okiem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry, rozwijają się społecznie, jedzą zdrowe i smaczne posiłki, mają kontakt z otaczającą przyrodą i zwierzętami, a przede wszystkim są szczęśliwe.

Jeszcze raz gorąco polecamy.

Rodzice Magdy