Dietetyk kliniczny i psychodietetyk w Warszawie

Współpracujemy z dietetykiem klinicznym mgr. Sandrą Martynus-Depta, która ukończyła dietetykę kliniczną na Śląskim Uniwersytecie
Medycznym w Katowicach oraz studia magisterskie ze specjalizacją Psychodietetyka.

Dietetyk dla dzieci, młodzieży i dorosłych

W naszym Ośrodku Sukces w Warszawie oferujemy Państwu konsultacje z dietetykiem, rozpisanie indywidualnych planów żywieniowych w oparciu o szczegółowy wywiad, założone cele oraz własne preferencje pacjenta. Zapewniamy każdemu profesjonalne porady i wsparcie specjalisty przez cały okres współpracy. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego, ponieważ każdy organizm różni się od siebie, to właśnie indywidualne podejście jest podstawą sukcesu.

Psychodietetyka – terapie zaburzeń odżywiania

Diagnozujemy oraz leczymy wszelkiego rodzaju zaburzenia odżywiania. Przede wszystkim dążymy do rozpoznania źródła problemu, co pozwala na dobranie właściwej, a przede wszystkim skutecznej terapii.
Pomagamy pacjentom przejawiającym różne rodzaje zaburzeń odżywania, między innymi:

  • ortoreksja,
  • anoreksja,
  • bulimia,
  • zespół gwałtownego objadania się.

Pracując przy tego rodzaju zaburzeniach specjalista spełnia dwie różne funkcje – zarówno dietetyka jak i terapeuty. Osoby mające problem z akceptacją własnego ciała także mogą znaleźć potrzebną pomoc u psychodietetyka.

Dzienny ośrodek leczenia zaburzeń odżywiania

Prowadzimy również dzienny ośrodek leczenia zaburzeń odżywiania u dzieci i młodzieży. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się pod poniższym linkiem

Dietetyk przyjmuje stacjonarnie w naszej poradni na warszawskim Ursynowie przy ulicy Pustułeczki 37a.
W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 251 69 25 lub mailowego biuro@osrodeksukces.pl

Aktualny cennik dostępny TUTAJ