Konsultacje psychologiczne oraz psychoterapia dorosłych i młodzieży

Ośrodek Sukces od wielu lat pomaga osobom w trudnych chwilach, zmagającym się z różnymi problemami natury psychologicznej. Oferujemy terapie indywidualne, grupowe, par oraz rodzinne. Współpracujemy z doświadczoną kadrą psychologów i terapeutów.

Prosimy o kontakt z biurem w celu uzyskania informacji o aktualnie działających grupach terapeutycznych

mgr Paulina Urbanowicz

Jestem psychologiem, trenerem mindfulness i szkoleniowym oraz psychoterapeutą w nurcie poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Podstawą mojej pracy z człowiekiem jest praca na zasobach, elementy pracy psychodynamicznej, praca z uważnością Mindfullness, elementy pracy poznawczo-behawioralnej, praca systemowa z umieszczeniem problemów człowieka na tle rodziny oraz głęboka praca w stanie transu mająca na celu dojście do pierwotnych uczuć człowieka i umożliwiająca osiągnięcie stanu głębokiego relaksu oraz ukojenia. Pracuję z indywidualnym pacjentem, z parami oraz z całą rodziną. Kwalifikacje psychologa uzyskałam podczas studiów magisterskich na Uniwersytecie SWPS, a kwalifikacje psychoterapeuty zdobywam szkoląc się w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.

mgr Joanna Andrzejewska

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą. Prowadzę psychoterapię psychodynamiczną młodzieży i dorosłych. Zajmuję się młodzieżą nieśmiałą, z lękami społecznymi w kryzysie suicydalnym. Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywałam w PPP nr 7, Poradni SUKCES Warszawa, oraz w prywatnej praktyce indywidualnej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończyłam 4- letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie z dodatkowym fakultetem psychoterapii młodzieży. W trakcie szkoły ukończyłam także własną psychoterapię szkoleniową. Pracuję pod stałą superwizją.

Kiedy warto skontaktować się z psychologiem?

W czasie kiedy zmagamy się z przejściowymi lub długotrwałymi problemami w życiu, chcemy poprawić jakość funkcjonowania, czujemy, że nie możemy “rozwinąć skrzydeł”, choć bardzo chcemy, warto udać się na rozmowę do specjalisty, najczęściej psycholog pomaga w problemach związanych z:

 • przeżywaniem kryzysów życiowych,
 • doświadczaniem objawów nerwicowych i depresji,
 • odczuwaniem braku poczucia sensu i celu życia,
 • przeżywaniem stanów lękowych lub niepokojów,
 • przeżywaniem problemów emocjonalnych,
 • utraceniem pracy i trudnością poradzenia sobie z tą trudną sytuacją,
 • żalem po stracie osób bliskich (rozstanie, żałoba),
 • problem z zaburzeniami odżywiania (anoreksja, bulimia),
 • szukaniem rozwiązań problemów w relacjach z rodzicami, partnerami, dziećmi,
 • pracą na stanowiskach kierowniczych czy menadżerskich i nie potrafimy sobie poradzić z relacjami ze współpracownikami,
 • budowaniem poczucia własnej wartości.
Każda sesja ma charakter poufny, zapewniamy pełną dyskrecję ze strony psychoterapeuty.
Zapraszamy.