O mnie

kadra joanna andrzejewska 2 e1497292532185 1 - O mnie

Joanna Andrzejewska

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą i dyplomowanym socjoterapeutą. Ukończyłam Uniwersytet warszawski oraz szkołę psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowaną przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów.

Moja oferta skierowana jest do osób przeżywających trudności w życiu osobistym i zawodowym.  Pracuję z osobami z depresją, z zaburzeniami jedzenia, przeżywającymi lęki  a także doświaczcających trudności psychosomatycznych  takich jak: bóle żołądka, bóle głowy, drżenie rąk, zespół jelita drażliwego. Mam także doświadczenie w pracy z osobami w kryzysach życiowych, mających trudności w relacjach z innymi a także przeżywających trudności emocjonalne.

Doświadczenie zdobywałam w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej nr 7, oraz na stażu w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu, gdzie obecnie pracuje także jako psychoterapeuta młodzieży na Oddziale Leczenia Nerwic w Zagórzu.

Pacjentów zapraszam do mojego prywatnego gabinetu Warszawa ul. Pustułeczki 37a (Ursynów) a także na Hożą 39/ 39 gdzie współpracuję z Psychodynamicznym Centrum Terapeutyczno – Szkoleniowym.